Uploaded image for project: 'aardvark'
 1. aardvark
 2. AAR-10271

Klinika Stonava

  XMLWordPrintableJSON

Details

  • Improvement
  • Status: Open
  • Major
  • Resolution: Unresolved
  • None

  Description

   Klinika Stonava 1071 - jedna z najlepiej prosperujących klinik, działających w trybie jednodniowym. Wysoką pozycję zawdzięcza nam współpracowanie z rzetelnymi klinikami i partnerami. Dzięki czemu jesteśmy zaopatrywani w najwyższej jakości sprzęt oraz zapewniamy pacjentkom bardzo wysokie standardy pobytu. Kładziemy nacisk na dokładność przeprowadzanego  i profesjonalizm wykonywanych zabiegów. Każdy z zabiegów jest wykonywany przez doświadczony personel, z użyciem profesjonalnego sprzętu, wszystko po to, by życiu pacjentki nic nie zagroziło. Dbamy o każdą z pacjentek, od kontaktu po sam zabieg i jej stan po. Jeśli potrzeba zapewniamy transport i co ważne utrzymujemy najwyższy z możliwych komfort pobytu w naszej klinice.

   Klinika w Stonavie - oferujemy anonimowość oraz bezpieczeństwo zabiegu. Kadra naszej kliniki składa się z profesjonalnego oraz w pełni wykwalifikowanego personelu. Troszczymy się o każdą z pacjentek, która odwiedza naszą klinikę w Stonavie – bez wyjątku. Pracujący u nas lekarze z bogatym doświadczeniem pozwalają nam na wykonywanie usług na najwyższym poziomie. Jako renomowana klinika zapewniamy bezpieczeństwo oraz komfort każdej kobiecie w klinice Stonava. W znacznej ilości przypadków nie wymagamy badań, dokumentów, czy testów – wszystko, co ważne wykonamy na miejscu.

   Przeprowadzenie usunięcia ciąży w Czechach jest legalne (oczywiście, z dotrzymaniem odpowiedniego czasu trwania ciąży - usunięcie możliwe do dwunastego tygodnia.). Coraz częściej Polki wybierają się na terminację w sąsiednich państwach jak Czechy. Kobieta ciężarna nie ponosi odpowiedzialności karnej za przerwanie ciąży. Klinika Stonava - kładziemy nacisk na bardzo wysoki komfort pobytu i anonimowość kobiet. Nie wymagamy powodów ani informacji dotyczących przyjazdu. Ważną informacją jest to, że Polska nie przewiduje skazania osób, które przeprowadziły aborcję w państwie, gdzie jest to legalne. 

   Attachments

    Activity

     People

      Unassigned Unassigned
      stonavaklinik stonavaklinik
      Votes:
      0 Vote for this issue
      Watchers:
      1 Start watching this issue

      Dates

       Created:
       Updated: