Uploaded image for project: 'aardvark'
 1. aardvark
 2. AAR-10235

Klinika Stonava

  XMLWordPrintableJSON

Details

  • Improvement
  • Status: Open
  • Major
  • Resolution: Unresolved
  • None

  Description

   Klinika Stonava 1071 - jedna z najlepiej prosperujących klinik, działających w trybie jednodniowym. Bardzo wysoką pozycję zawdzięcza nam współpracowanie z zaufanymi partnerami i klinikami. Dzięki takiej współpracy jesteśmy zaopatrywani w najwyższej jakości sprzęt oraz oferujemy najwyższe standardy. Kładziemy nacisk na dokładność przeprowadzanego  i profesjonalizm wykonywanych usług. Każdy z zabiegów jest wykonywany przez kompetentny personel medyczny, z użyciem profesjonalnego sprzętu, tak by życiu pacjentki nic nie zagrażało. Opiekujemy się każdą z pacjentek, od kontaktu po zabieg usunięcia ciąży i jej stan po. W razie potrzeby zapewniamy transport i co ważne utrzymujemy najwyższy z możliwych komfort i poczucie bezpieczeństwa pobytu w naszej Czeskiej klinice.

   Klinika w Stonavie - oferujemy pełną dyskrecją, jak i bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Zespół kliniki składa się z profesjonalnego oraz w pełni wykwalifikowanego personelu. Dbamy o każdą z kobiet, która odwiedza naszą klinikę w Stonavie – bez wyjątku. Zatrudnieni lekarze z wieloletnim doświadczeniem pozwalają na wykonywanie usług na możliwie najwyższym poziomie. Zapewniamy bezpieczeństwo oraz komfort pobytu każdej kobiecie w klinice Stonava. W większości sytuacji nie oczekujemy badań lekarskich, dokumentów, czy testów – co ważne wykonujemy w klinice.

   Przeprowadzenie usunięcia ciąży w Czechach jest całkowicie legalne (oczywiście, z dotrzymaniem określonego czasu od poczęcia ciąży - usunięcie możliwe do dwunastego tygodnia.). Coraz częściej Polki wybierają się na terminację w bliskich państwach jak Słowacja, czy Czechy. Kobieta poszukująca pomocy nie ponosi odpowiedzialności karnej za przerwanie ciąży. Klinika Stonava - stawiamy na wysoki komfort pobytu i anonimowość pacjentek. Nie wymagamy powodów ani informacji dotyczących przyjazdu. Co ważne, Polskie prawo nie przewiduje skazania osób, które zdecydowały się aborcję na terenie kraju, gdzie jest to całkowicie legalne. 

   Attachments

    Activity

     People

      Unassigned Unassigned
      stonavaklin stonavaklin
      Votes:
      0 Vote for this issue
      Watchers:
      1 Start watching this issue

      Dates

       Created:
       Updated: